2015-2016 SMBA Fall League Results


Saturday, February 20, 2016 @ 4:30pm
Final
Varsity View Vipers 0
Eastview Jarrett 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 4:30pm
Final
Lakeridge Lions 0
Tigers 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Juvenile 2
ECP Bulls Juvenile 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:15pm
Final
River Heights Benson Bantam 2
Avalon Spartans 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:15pm
Final
Brevoort Park Sparks 2
Silverwood Lakers 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 3:15pm
Final
Silverwood Storm 2
Lakeview Raptors 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:00pm
Final
Varsity View Veyrons 2
ECP Bulls Mini Boys 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:00pm
Final
White Buffalo Bantam 0
EACCA Warriors 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:00pm
Final
River Heights Dewar 2
EACCA Jets 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:00pm
Final
Warman Bantam Boys 2
Greystone Maza 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Heat 0
Dundonald Dawe 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Brevoort Park Thunder 0
APC Storm 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Falcons 0
EACCA Spartans 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Varsity View Outlanders 0
Lakeridge Lakers Mini 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Lakers 0
Silverwood Wolfpack 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Mini Boys Aranda 2
Dundonald Taylor 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wizzards 0
Fairhaven Zerr Bantam 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Wildwood Warriors 2
APC Fury 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 12:45pm
Final
Holliston Huskies Brad 2
Silverspring Wild Oats 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
Warman Meinema 2
EACCA Stewart 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeridge Heat Mini C 2
Avalon Connery 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
EACCA Bandits 2
Lawson Eagles Bantam 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Florida 0
Dundonald Guardians 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
Dundonald Hanson Girls 2
Lakeridge Thunder 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
Silverspring Thunder 0
Holliston Hurricanes 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
EACCA Warriors 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 11:30am
Final
Silverwood Lightning 0
SFG Spartans Bantam 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
Lawson Eagles Mini 2
APC Wiebe 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
Dundonald Fehr 0
Silverwood Sonics 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
Holliston Huskies Jon 2
Silverwood Hjelte Midget 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Storm 2
ECP Bulls Bantam Girls 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
Silverspring Space Jammers 2
Lakeview Thunder 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Sonic Boom 2
Greystone Jones 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
Willowgrove Storm 0
Dundonald Roach 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Pohve 2
Lakeridge Bearcats 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
APC Timberwolves 2
Lakeview Bulldogs 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
Lakeridge Lazers 0
Silverspring Scorpions 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
SFG Spartans 0
Lakeview Blazers 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
Dundonald Supersonics 2
Greystone Friesen 0
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
Silverwood Deutscher 0
Wildwood Wolves 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Team Awesome 0
Fairhaven Heat Bantam 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
Greystone Riendeau 0
Lakeridge Heat Bantam 2
 
Saturday, February 20, 2016 @ 9:00am
Final
Silverspring Spartans 2
Fairhaven Erni 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 4:30pm
Final
Silverwood Lakers 2
Avalon Mini Girls 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Lions 0
EACCA Dean 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 3:15pm
Final
River Heights Dewar 2
Lakeridge Juvenile 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
River Heights Benson Bantam 1
Dundonald Dawe 1
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
Wildwood Warriors 2
Eastview Jarrett 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
EACCA Warriors 0
Varsity View Vipers 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
Brevoort Park Sparks 2
Tigers 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
Willowgrove Storm 0
Warman Meinema 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00pm
Final
White Buffalo Juvenile 2
ECP Bulls Juvenile 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
EACCA Stewart 0
Varsity View Veyrons 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
Silverspring Space Jammers 1
Silverspring Thunder 1
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Heat Bantam 2
EACCA Bandits 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
Avalon Spartans 0
Silverwood Wolfpack 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
Silverspring Scorpions 0
Lakeview Magic 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
APC Fury 0
SFG Spartans Bantam 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45pm
Final
Dundonald Taylor 2
Avalon Connery 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeview Raptors 0
Silverwood Lightning 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeview Thunder 2
Wildwood Wizzards 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Mini Boys Aranda 1
APC Wiebe 1
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Lawson Eagles Bantam 2
Dundonald Fehr 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Bantam Girls 0
Fairhaven Erni 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Dundonald Roach 2
Lakeview Blazers 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Silverwood Hjelte Midget 0
Lakeridge Lazers 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeridge Lakers 0
Lakeridge Heat 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Zerr Bantam 2
Dundonald Gandzalas 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeridge Heat Mini C 0
Wildwood Wolves 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeridge Bearcats 2
Greystone Friesen 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeridge Lakers Mini 2
SFG Spartans 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Wildwood Warriors 2
White Buffalo Bantam 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Greystone Maza 0
Fairhaven Heat Bantam 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Silverwood Sonics 0
Brevoort Park Thunder 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Silverspring Wild Oats 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Sonic Boom 2
Lakeview Bulldogs 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 10:15am
Final
Dundonald Guardians 1
Holliston Huskies Jon 1
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
APC Timberwolves 2
Greystone Jones 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Spartans 0
Fairhaven Florida 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Warriors 2
Holliston Huskies Brad 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
Eastview Jarrett 0
Silverwood Storm 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Pohve 0
Dundonald Supersonics 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
Holliston Hurricanes 2
EACCA Team Awesome 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
Lawson Eagles Mini 2
Warman Laskowski 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
APC Storm 2
Greystone Riendeau 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 9:00am
Final
ECP Bulls Mini Boys 2
Varsity View Outlanders 0
 
Saturday, February 6, 2016 @ 2:00am
Final
EACCA Storm 0
Lakeridge Thunder 2
 
Saturday, February 6, 2016 @ 12:45am
Final
Silverspring Spartans 0
Dundonald Hanson Girls 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:30pm
Final
SFG Spartans Bantam 2
Lakeview Raptors 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:30pm
Final
Tigers 2
EACCA Dean 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:30pm
Final
Silverwood Wolfpack 2
Lakeridge Heat 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 4:30pm
Final
Dundonald Gandzalas 0
Fairhaven Heat Bantam 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:15pm
Final
Holliston Hurricanes 0
Warman Bantam Boys 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:15pm
Final
River Heights Benson Bantam 2
Lakeridge Lakers 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:15pm
Final
Silverwood Lightning 0
Eastview Jarrett 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:15pm
Final
Avalon Mini Girls 0
Brevoort Park Sparks 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 3:15pm
Final
EACCA Jets 0
White Buffalo Juvenile 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Holliston Huskies Brad 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
ECP Bulls Juvenile 0
River Heights Dewar 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeview Thunder 2
Silverspring Thunder 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeview Blazers 0
Lakeridge Lakers Mini 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Avalon Spartans 2
Dundonald Dawe 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Silverwood Lakers 2
Lakeridge Lions 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 2:00pm
Final
Silverwood Storm 0
EACCA Warriors 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45pm
Final
Varsity View Vipers 0
Wildwood Warriors 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45pm
Final
Greystone Maza 0
Wildwood Wizzards 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45pm
Final
EACCA Warriors 2
Silverspring Wild Oats 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45pm
Final
SFG Spartans 2
ECP Bulls Mini Boys 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45pm
Final
EACCA Spartans 2
Dundonald Guardians 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45pm
Final
Warman Laskowski 0
Silverwood Deutscher 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
Dundonald Hanson Girls 0
EACCA Storm 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Falcons 2
Silverwood Hjelte Midget 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
Varsity View Outlanders 2
EACCA Stewart 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
White Buffalo Bantam 0
APC Fury 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
Wildwood Wolves 0
Lawson Eagles Mini 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Zerr Bantam 2
EACCA Team Awesome 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 11:30am
Final
Brevoort Park Thunder 2
Lawson Eagles Bantam 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Bandits 2
Greystone Riendeau 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
ECP Bulls Bantam Girls 0
Silverspring Spartans 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
Fairhaven Florida 2
Silverspring Scorpions 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Pohve 0
Greystone Friesen 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
Varsity View Veyrons 2
Willowgrove Storm 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
APC Wiebe 0
Lakeridge Heat Mini C 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeview Bulldogs 0
Greystone Jones 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Warman Meinema 2
Dundonald Roach 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Sonic Boom 0
APC Timberwolves 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Avalon Connery 0
Fairhaven Mini Boys Aranda 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Dundonald Fehr 0
Lakeridge Heat Bantam 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Fairhaven Erni 2
Lakeridge Thunder 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Holliston Huskies Jon 0
Lakeview Magic 2
 
Saturday, January 30, 2016 @ 9:00am
Final
Dundonald Supersonics 2
Lakeridge Bearcats 0
 
Saturday, January 30, 2016 @ 12:45am
Final
Silverwood Sonics 0
APC Storm 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15pm
Final
Dundonald Hanson Girls 2
ECP Bulls Bantam Girls 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00pm
Final
Lakeridge Thunder 2
Silverspring Spartans 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 7:00pm
Final
APC Fury 2
Lakeview Raptors 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 5:45pm
Final
EACCA Warriors 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 5:45pm
Final
White Buffalo Bantam 0
Varsity View Vipers 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 4:30pm
Final
Brevoort Park Sparks 2
EACCA Dean 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 4:30pm
Final
Holliston Huskies Brad 2
Silverspring Wild Oats 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 4:30pm
Final
Wildwood Warriors 2
Silverwood Storm 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 3:15pm
Final
Silverwood Wolfpack 2
River Heights Benson Bantam 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 3:15pm
Final
White Buffalo Juvenile 0
River Heights Dewar 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 3:15pm
Final
EACCA Warriors 2
Silverwood Lightning 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Heat Bantam 2
Lawson Eagles Bantam 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 3:15pm
Final
Tigers 2
Silverwood Lakers 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
EACCA Jets 1
Lakeridge Juvenile 1
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Heat 0
Avalon Spartans 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
APC Storm 2
Dundonald Fehr 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
Eastview Jarrett 0
SFG Spartans Bantam 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
Avalon Mini Girls 2
Lakeridge Lions 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
Dundonald Roach 1
Lakeridge Lakers Mini 1
 
Saturday, January 23, 2016 @ 2:00pm
Final
Warman Bantam Boys 2
Silverspring Space Jammers 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 12:45pm
Final
Silverspring Thunder 2
Dundonald Gandzalas 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 12:45pm
Final
Greystone Riendeau 2
Silverwood Sonics 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 12:45pm
Final
Dundonald Dawe 0
Lakeridge Lakers 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 12:45pm
Final
Warman Meinema 0
Varsity View Veyrons 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 12:45pm
Final
Lakeview Magic 2
Lakeridge Lazers 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 12:45pm
Final
Dundonald Taylor 2
Wildwood Wolves 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Heat Bantam 2
Holliston Hurricanes 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 11:30am
Final
EACCA Bandits 0
Brevoort Park Thunder 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 11:30am
Final
Silverspring Scorpions 0
Holliston Huskies Jon 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Erni 0
EACCA Storm 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 11:30am
Final
Willowgrove Storm 2
Varsity View Outlanders 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 11:30am
Final
Fairhaven Mini Boys Aranda 2
Warman Laskowski 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Stewart 0
SFG Spartans 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Sonic Boom 0
Greystone Jones 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15am
Final
Fairhaven Zerr Bantam 2
Greystone Maza 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeridge Heat Mini C 2
Silverwood Deutscher 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15am
Final
Silverwood Hjelte Midget 0
Fairhaven Florida 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Pohve 2
Lakeridge Bearcats 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00am
Final
Dundonald Guardians 0
Fairhaven Falcons 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00am
Final
Dundonald Supersonics 2
Greystone Friesen 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00am
Final
APC Timberwolves 2
Lakeview Bulldogs 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Team Awesome 0
Lakeview Thunder 2
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00am
Final
ECP Bulls Mini Boys 2
Lakeview Blazers 0
 
Saturday, January 23, 2016 @ 9:00am
Final
Avalon Connery 0
APC Wiebe 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 5:45pm
Final
Silverwood Sonics 0
EACCA Bandits 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:30pm
Final
Lakeridge Heat 0
River Heights Benson Bantam 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:30pm
Final
Holliston Hurricanes 0
Fairhaven Zerr Bantam 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:30pm
Final
Lakeridge Lions 2
Brevoort Park Sparks 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:30pm
Final
Silverspring Wild Oats 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 4:30pm
Final
Brevoort Park Thunder 2
Dundonald Fehr 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:15pm
Final
Holliston Huskies Brad 2
EACCA Warriors 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Heat Bantam 0
APC Storm 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:15pm
Final
Avalon Spartans 2
Lakeridge Lakers 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:15pm
Final
Dundonald Gandzalas 2
Greystone Maza 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 3:15pm
Final
Avalon Mini Girls 0
Tigers 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Fairhaven Erni 0
Dundonald Hanson Girls 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Varsity View Outlanders 0
Warman Meinema 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Lawson Eagles Bantam 0
Greystone Riendeau 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeview Thunder 0
Fairhaven Heat Bantam 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Dundonald Dawe 0
Silverwood Wolfpack 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
Silverwood Storm 2
White Buffalo Bantam 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 2:00pm
Final
EACCA Dean 0
Silverwood Lakers 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
Varsity View Vipers 0
APC Fury 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
Silverspring Spartans 0
EACCA Storm 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
Dundonald Guardians 2
Silverwood Hjelte Midget 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
APC Wiebe 2
Wildwood Wolves 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
Varsity View Veyrons 2
Dundonald Roach 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Juvenile 0
ECP Bulls Juvenile 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 12:45pm
Final
Silverspring Space Jammers 2
Wildwood Wizzards 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
Avalon Connery 0
Warman Laskowski 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
River Heights Dewar 2
EACCA Jets 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
Silverspring Thunder 2
Warman Bantam Boys 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeridge Lakers Mini 2
ECP Bulls Mini Boys 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeview Raptors 0
Eastview Jarrett 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
Lakeridge Thunder 2
ECP Bulls Bantam Girls 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 11:30am
Final
EACCA Spartans 2
Silverspring Scorpions 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeridge Bearcats 2
Greystone Friesen 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Sonic Boom 0
Lakeview Bulldogs 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:15am
Final
Dundonald Taylor 2
Silverwood Deutscher 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:15am
Final
SFG Spartans Bantam 2
EACCA Warriors 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeview Blazers 0
EACCA Stewart 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 10:15am
Final
Fairhaven Falcons 2
Lakeview Magic 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Willowgrove Storm 0
SFG Spartans 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Fairhaven Florida 2
Lakeridge Lazers 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
APC Timberwolves 0
Greystone Jones 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Pohve 0
Dundonald Supersonics 2
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Silverwood Lightning 2
Wildwood Warriors 0
 
Saturday, January 16, 2016 @ 9:00am
Final
Fairhaven Mini Boys Aranda 0
Lawson Eagles Mini 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30pm
Final
EACCA Storm 2
ECP Bulls Bantam Girls 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15pm
Final
Dundonald Hanson Girls 0
Lakeridge Thunder 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:30pm
Final
Wildwood Warriors 2
SFG Spartans Bantam 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:30pm
Final
Fairhaven Zerr Bantam 2
Silverspring Space Jammers 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 4:30pm
Final
EACCA Dean 1
Avalon Mini Girls 1
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:15pm
Final
River Heights Benson Bantam 0
Avalon Spartans 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:15pm
Final
ECP Bulls Juvenile 2
EACCA Jets 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:15pm
Final
Fairhaven Heat Bantam 0
Silverspring Thunder 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:15pm
Final
EACCA Warriors 2
Lakeview Raptors 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Lazers 0
Holliston Huskies Jon 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 3:15pm
Final
Brevoort Park Sparks 2
Silverwood Lakers 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeview Magic 0
Fairhaven Florida 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lions 0
Tigers 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Willowgrove Storm 0
Lakeview Blazers 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Juvenile 2
White Buffalo Juvenile 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Holliston Hurricanes 2
Lakeview Thunder 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Heat 2
Dundonald Dawe 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 2:00pm
Final
APC Fury 1
Eastview Jarrett 1
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Lakers 0
Silverwood Wolfpack 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
Silverspring Scorpions 0
Fairhaven Falcons 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
Varsity View Vipers 2
Silverwood Storm 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
EACCA Stewart 0
Lakeridge Lakers Mini 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
Greystone Riendeau 0
Dundonald Fehr 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
Lawson Eagles Mini 1
Lakeridge Heat Mini C 1
 
Saturday, January 9, 2016 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wizzards 0
Dundonald Gandzalas 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30am
Final
EACCA Team Awesome 0
Warman Bantam Boys 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30am
Final
Silverwood Deutscher 0
Fairhaven Mini Boys Aranda 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30am
Final
Silverwood Hjelte Midget 0
EACCA Spartans 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30am
Final
White Buffalo Bantam 0
Silverwood Lightning 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30am
Final
EACCA Bandits 0
APC Storm 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 11:30am
Final
Dundonald Roach 0
ECP Bulls Mini Boys 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeridge Heat Bantam 0
Brevoort Park Thunder 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15am
Final
Lakeview Bulldogs 0
Greystone Jones 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15am
Final
Holliston Huskies Brad 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15am
Final
Varsity View Veyrons 2
Varsity View Outlanders 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15am
Final
EACCA Pohve 2
Greystone Friesen 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 10:15am
Final
Warman Laskowski 0
Dundonald Taylor 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Warriors 2
Silverspring Wild Oats 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Lawson Eagles Bantam 2
Silverwood Sonics 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Warman Meinema 1
SFG Spartans 1
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
EACCA Sonic Boom 0
APC Timberwolves 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Wildwood Wolves 2
Avalon Connery 0
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Dundonald Supersonics 0
Lakeridge Bearcats 2
 
Saturday, January 9, 2016 @ 9:00am
Final
Silverspring Spartans 0
Fairhaven Erni 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30pm
Final
Silverwood Sonics 0
Lakeridge Heat Bantam 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 4:30pm
Final
Silverwood Lakers 0
EACCA Sonic Boom 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 3:15pm
Final
River Heights Dewar 0
Lakeridge Juvenile 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Lions 2
EACCA Dean 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Eastview Jarrett 2
EACCA Warriors 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Brevoort Park Sparks 0
Tigers 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
EACCA Storm 2
Lakeridge Thunder 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
ECP Bulls Mini Boys 2
EACCA Stewart 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lakers 0
Lakeridge Heat 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 2:00pm
Final
White Buffalo Juvenile 0
ECP Bulls Juvenile 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Silverwood Hjelte Midget 0
Silverspring Scorpions 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wolves 2
Warman Laskowski 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
River Heights Benson Bantam 2
Dundonald Dawe 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Silverspring Spartans 2
Dundonald Hanson Girls 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Silverwood Lightning 2
Varsity View Vipers 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wizzards 0
EACCA Team Awesome 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Brevoort Park Thunder 0
Greystone Riendeau 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 12:45pm
Final
Lakeview Blazers 0
Warman Meinema 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
Dundonald Guardians 2
Lakeview Magic 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
SFG Spartans 0
Varsity View Veyrons 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
Silverspring Space Jammers 2
Greystone Maza 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
APC Wiebe 2
Silverwood Deutscher 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Bantam Girls 2
Fairhaven Erni 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
Dundonald Gandzalas 0
Lakeview Thunder 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
Avalon Spartans 0
Silverwood Wolfpack 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 11:30am
Final
Silverwood Storm 0
APC Fury 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
Avalon Connery 2
Lawson Eagles Mini 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
SFG Spartans Bantam 2
White Buffalo Bantam 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
APC Storm 2
Lawson Eagles Bantam 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
Holliston Huskies Brad 2
Silverspring Wild Oats 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
Avalon Mini Girls 0
Greystone Jones 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
EACCA Spartans 2
Lakeridge Lazers 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
EACCA Pohve 2
Lakeridge Bearcats 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
Varsity View Outlanders 2
Dundonald Roach 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 10:15am
Final
Silverspring Thunder 0
Fairhaven Zerr Bantam 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Warman Bantam Boys 2
Fairhaven Heat Bantam 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Dundonald Supersonics 2
Greystone Friesen 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Lakeview Raptors 0
Wildwood Warriors 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Dundonald Fehr 0
EACCA Bandits 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Dundonald Taylor 2
Lakeridge Heat Mini C 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Lakeview Bulldogs 0
APC Timberwolves 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
EACCA Warriors 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Lakeridge Lakers Mini 2
Willowgrove Storm 0
 
Saturday, December 12, 2015 @ 9:00am
Final
Fairhaven Falcons 2
Holliston Huskies Jon 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:30pm
Final
Lawson Eagles Mini 2
Dundonald Taylor 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 7:00pm
Final
Lakeridge Bearcats 0
Greystone Friesen 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 7:00pm
Final
Silverwood Wolfpack 2
Lakeridge Heat 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:45pm
Final
EACCA Pohve 0
Dundonald Supersonics 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:45pm
Final
River Heights Benson Bantam 2
Lakeridge Lakers 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 5:45pm
Final
Holliston Huskies Jon 2
Fairhaven Florida 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:30pm
Final
Lakeridge Lazers 0
Fairhaven Falcons 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:30pm
Final
EACCA Team Awesome 0
Dundonald Gandzalas 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:30pm
Final
ECP Bulls Bantam Girls 0
Silverspring Spartans 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 4:30pm
Final
Avalon Spartans 2
Dundonald Dawe 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:15pm
Final
EACCA Dean 0
EACCA Sonic Boom 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:15pm
Final
Lakeview Magic 0
EACCA Spartans 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:15pm
Final
Silverwood Lakers 0
Brevoort Park Sparks 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:15pm
Final
Greystone Maza 0
Silverspring Thunder 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 3:15pm
Final
Fairhaven Erni 0
Lakeridge Thunder 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
EACCA Storm 2
Dundonald Hanson Girls 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Varsity View Outlanders 0
SFG Spartans 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Silverwood Storm 2
Silverwood Lightning 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Fairhaven Zerr Bantam 2
Warman Bantam Boys 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lions 0
Tigers 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 2:00pm
Final
Silverspring Scorpions 0
Dundonald Guardians 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Heat Bantam 0
Wildwood Wizzards 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:45pm
Final
Brevoort Park Thunder 0
APC Storm 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Heat Mini C 0
Fairhaven Mini Boys Aranda 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:45pm
Final
Willowgrove Storm 0
ECP Bulls Mini Boys 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 12:45pm
Final
Avalon Mini Girls 0
Lakeview Bulldogs 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:30am
Final
Warman Meinema 0
Lakeridge Lakers Mini 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:30am
Final
White Buffalo Bantam 0
Lakeview Raptors 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:30am
Final
Holliston Hurricanes 2
Silverspring Space Jammers 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:30am
Final
Dundonald Fehr 2
Silverwood Sonics 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 11:30am
Final
APC Timberwolves 2
Greystone Jones 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:15am
Final
ECP Bulls Juvenile 0
EACCA Jets 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:15am
Final
Silverspring Wild Oats 0
River Heights Benson Mini 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:15am
Final
Silverwood Deutscher 2
Avalon Connery 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:15am
Final
Varsity View Vipers 0
SFG Spartans Bantam 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:15am
Final
Varsity View Veyrons 2
Lakeview Blazers 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 10:15am
Final
EACCA Bandits 2
Lawson Eagles Bantam 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Greystone Riendeau 0
Lakeridge Heat Bantam 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Warman Laskowski 0
APC Wiebe 2
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Dundonald Roach 2
EACCA Stewart 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Lakeridge Juvenile 2
White Buffalo Juvenile 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
APC Fury 2
EACCA Warriors 0
 
Saturday, December 5, 2015 @ 9:00am
Final
Holliston Huskies Brad 0
EACCA Warriors 2