2013-2014 Fall League Results


Saturday, February 22, 2014 @ 4:30pm
Final
ECP Bulls Juvenile Boys 0
Titans 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 3:15pm
Final
EACCA Jockims 0
Silverwood Cheetahs 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 3:15pm
Final
Lawson Heights Eagles 0
Warman Mini Boys Russell 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 3:15pm
Final
Wildwood Wizards 2
ECP Bulls Midget Girls 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 3:15pm
Final
Wildwood Wild Goats 2
Holliston Jets 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 2:00pm
Final
Holliston Rockets 2
Lakeridge Bobcats 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeview Thunder 0
Wildwood Wolves 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 2:00pm
Final
Holliston Hurricanes 2
EACCA Midget Girls 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 2:00pm
Final
Silverwood Wolfpack 2
Lakeridge Heat 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Eastview Eagles 2
Dundonald Bantam Boys C 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Mini Boys 0
APC Fury 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Warriors 2
Montgomery Greyhounds 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
EACCA Sharp 2
EACCA Povhe Bantam 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Holliston Huskies Bantam 2
Lawson Eagles 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Bantam Girls 0
Chaos 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Lawson Lakers Harms 2
Silverspring Luskey 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 12:45pm
Final
Spartans 0
EACCA Runnin Rebels 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
Lawson Lakers Panasiak 2
Warman Bantam Boys 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Kings 0
River Heights Bantam Boys 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Mini Girls 2
Thunder 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
Celtics 2
EACCA Badgers 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Girls 2
APC Apes 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Boys 0
Attack 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Lynx 0
Fairhaven Mini Girls 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Midget Boys 0
River Heights Midget Boys 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
Griffons 0
Montgomery Magic 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
Dundonald Mini Boys 0
EACCA Weiler 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
Warman Bantam Girls 2
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
Lakeview Lakers 2
Wildwood Wolverines 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
APC Suns 2
Dundonald Mini Girls 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
Lakeridge Bulls 2
Lakeview Spurs 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
Eagles 0
Silverspring Bantam Boys B 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 10:15am
Final
EACCA Thunderbirds 2
Grizzlies 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
Eastview Magic 2
EACCA Jets Povhe 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeridge Rebels 2
South Nutana Park Mini Girls B 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
SFG Thunder 2
Warman Mini Boys Johnson 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
Montgomery Heat 2
SFG 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
North Battleford Vikings 0
Smash 2
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeridge Spartans 2
Lakeview Magic 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
EACCA Bulls 2
South Nutana Park Bantam Boys 0
 
Saturday, February 22, 2014 @ 9:00am
Final
River Heights Bantam Girls 2
APC Storm 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 4:30pm
Final
River Heights Bantam Girls 2
Warman Bantam Girls 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 3:15pm
Final
Warman Mini Boys Johnson 0
EACCA Badgers 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Thunder 0
Wildwood Wild Goats 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 3:15pm
Final
APC Storm 2
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 3:15pm
Final
EACCA Jets Povhe 0
Lakeridge Bulls 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 2:00pm
Final
SFG Thunder 2
EACCA Weiler 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 2:00pm
Final
Holliston Jets 2
ECP Bulls Juvenile Boys 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lakers 0
Silverwood Wolfpack 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeview Spurs 0
Warriors 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
APC Apes 0
Power 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
Lakeview Magic 2
Lakeridge Kings 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
Silverspring Luskey 2
Lawson Heights Eagles 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
Lawson Eagles 0
Griffons 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
Montgomery Greyhounds 0
ECP Bulls Midget Boys 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
Celtics 2
Dundonald Mini Boys 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Heat 0
Spartans 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 12:45pm
Final
SFG 0
Lawson Lakers Panasiak 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
Warman Mini Boys Russell 0
Lakeview Thunder 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
Montgomery Magic 2
EACCA Bulls 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Mini Girls 0
APC Suns 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Boys C 0
Montgomery Heat 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
River Heights Midget Boys 2
Eastview Magic 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
Chaos 0
EACCA Jockims 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Lynx 0
EACCA Thunderbirds 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Povhe Bantam 2
Lakeridge Spartans 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
South Nutana Park Mini Girls B 0
Thunder 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
Smash 2
Fairhaven Mini Girls 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
Warman Bantam Boys 2
Lakeview Lakers 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
APC Fury 2
Lawson Lakers Harms 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
River Heights Bantam Boys 2
Eagles 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
Holliston Hurricanes 2
Wildwood Wizards 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
South Nutana Park Bantam Boys 0
Dundonald Bantam Boys 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 10:15am
Final
Silverwood Cheetahs 2
Dundonald Bantam Girls 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
Silverspring Bantam Boys B 2
EACCA Sharp 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeridge Bobcats 2
Fairhaven Bantam Girls 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
Attack 2
Holliston Huskies Bantam 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeridge Rebels 0
Dundonald Mini Girls 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
North Battleford Vikings 0
Grizzlies 2
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
Wildwood Wolves 2
Fairhaven Mini Boys 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
EACCA Midget Girls 2
ECP Bulls Midget Girls 0
 
Saturday, February 8, 2014 @ 9:00am
Final
Wildwood Wolverines 0
Eastview Eagles 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 4:30pm
Final
Titans 2
Holliston Jets 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 3:15pm
Final
Wildwood Wolverines 0
Dundonald Bantam Boys C 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 3:15pm
Final
Holliston Hurricanes 2
Wildwood Wizards 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 3:15pm
Final
APC Suns 2
Lakeridge Rebels 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 3:15pm
Final
Lawson Lakers Panasiak 2
Montgomery Heat 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 3:15pm
Final
River Heights Bantam Girls 2
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 3:15pm
Final
ECP Bulls Juvenile Boys 0
Lakeridge Thunder 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 2:00pm
Final
EACCA Midget Girls 0
ECP Bulls Midget Girls 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 2:00pm
Final
Thunder 0
Dundonald Mini Girls 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeview Lakers 2
SFG 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 2:00pm
Final
Eastview Eagles 2
Warman Bantam Boys 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 2:00pm
Final
Warman Bantam Girls 0
APC Storm 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 2:00pm
Final
Spartans 0
Lakeridge Lakers 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
ECP Bulls Midget Boys 2
Lakeview Spurs 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
Silverwood Cheetahs 0
Fairhaven Bantam Girls 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
Silverspring Bantam Boys B 2
EACCA Povhe Bantam 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
EACCA Runnin Rebels 2
Lakeridge Heat 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wolves 1
APC Fury 1
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
South Nutana Park Bantam Boys 0
Attack 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 12:45pm
Final
South Nutana Park Mini Girls B 0
ECP Bulls Mini Girls 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
Chaos 1
Power 1
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Boys 0
Montgomery Magic 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
Fairhaven Mini Boys 0
Warman Mini Boys Russell 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
Eastview Magic 2
Montgomery Greyhounds 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
Dundonald Mini Boys 2
SFG Thunder 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Thunderbirds 2
North Battleford Vikings 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Sharp 0
River Heights Bantam Boys 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
Lakeridge Bobcats 0
Dundonald Bantam Girls 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
EACCA Badgers 0
EACCA Weiler 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
Lakeridge Kings 0
Lakeridge Spartans 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
Griffons 2
Holliston Huskies Bantam 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
Smash 2
Lakeridge Lynx 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
Warriors 0
Lakeridge Bulls 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 10:15am
Final
Lawson Heights Eagles 2
Lawson Lakers Harms 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
EACCA Bulls 2
Lawson Eagles 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
Fairhaven Mini Girls 0
Grizzlies 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
Warman Mini Boys Johnson 0
Celtics 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeview Thunder 2
Silverspring Luskey 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
Holliston Rockets 2
EACCA Jockims 0
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
Eagles 0
Lakeview Magic 2
 
Saturday, February 1, 2014 @ 9:00am
Final
River Heights Midget Boys 2
EACCA Jets Povhe 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 4:30pm
Final
Holliston Hurricanes 2
ECP Bulls Midget Girls 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Thunder 0
Wildwood Wild Goats 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 3:15pm
Final
Wildwood Wizards 2
EACCA Midget Girls 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeview Magic 2
River Heights Bantam Boys 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Kings 0
EACCA Sharp 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 3:15pm
Final
Lawson Lakers Harms 0
Wildwood Wolves 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 3:15pm
Final
EACCA Jockims 0
Power 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Spartans 0
Silverspring Bantam Boys B 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 2:00pm
Final
Lawson Heights Eagles 0
Fairhaven Mini Boys 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 2:00pm
Final
Holliston Rockets 0
Silverwood Cheetahs 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 2:00pm
Final
Holliston Jets 2
ECP Bulls Juvenile Boys 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 2:00pm
Final
EACCA Povhe Bantam 0
Eagles 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lakers 2
Silverwood Wolfpack 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
SFG 0
Warman Bantam Boys 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
APC Fury 2
Lakeview Thunder 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
Lawson Eagles 0
Montgomery Magic 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
Silverspring Luskey 0
Warman Mini Boys Russell 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Bantam Girls 0
APC Apes 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
Lakeview Spurs 2
Montgomery Greyhounds 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 12:45pm
Final
Lakeridge Heat 0
Spartans 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Bobcats 2
Chaos 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Badgers 0
SFG Thunder 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
Lawson Lakers Panasiak 0
Eastview Eagles 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Bulls 2
River Heights Midget Boys 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
Thunder 0
Lakeridge Rebels 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
Griffons 0
Dundonald Bantam Boys 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 11:30am
Final
Fairhaven Mini Girls 2
North Battleford Vikings 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
Warman Mini Boys Johnson 0
Dundonald Mini Boys 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
South Nutana Park Mini Girls B 0
APC Suns 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
Warriors 0
Eastview Magic 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
Attack 2
EACCA Bulls 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
Smash 2
EACCA Thunderbirds 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
Warman Bantam Girls 2
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 10:15am
Final
Dundonald Bantam Boys C 0
Lakeview Lakers 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
EACCA Jets Povhe 0
ECP Bulls Midget Boys 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
EACCA Weiler 0
Celtics 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
Montgomery Heat 0
Wildwood Wolverines 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
Dundonald Mini Girls 2
ECP Bulls Mini Girls 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
Holliston Huskies Bantam 2
South Nutana Park Bantam Boys 0
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
Grizzlies 0
Lakeridge Lynx 2
 
Saturday, January 25, 2014 @ 9:00am
Final
River Heights Bantam Girls 2
APC Storm 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 4:30pm
Final
Grizzlies 0
Smash 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 3:15pm
Final
Wildwood Wolverines 2
Lawson Lakers Panasiak 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 3:15pm
Final
Montgomery Greyhounds 0
Lakeridge Bulls 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 3:15pm
Final
Dundonald Mini Girls 2
South Nutana Park Mini Girls B 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 3:15pm
Final
Titans 2
Holliston Jets 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 3:15pm
Final
SFG 0
Dundonald Bantam Boys C 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Lynx 0
North Battleford Vikings 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 2:00pm
Final
Fairhaven Mini Girls 0
EACCA Thunderbirds 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 2:00pm
Final
ECP Bulls Juvenile Boys 0
Lakeridge Thunder 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 2:00pm
Final
Warman Bantam Boys 2
Montgomery Heat 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 2:00pm
Final
ECP Bulls Mini Girls 2
Lakeridge Rebels 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 2:00pm
Final
Eastview Magic 0
ECP Bulls Midget Boys 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 2:00pm
Final
Eastview Eagles 2
Lakeview Lakers 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
Power 0
Dundonald Bantam Girls 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
Montgomery Magic 2
Holliston Huskies Bantam 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
Lakeview Spurs 0
EACCA Jets Povhe 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
EACCA Runnin Rebels 2
Lakeridge Heat 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wolves 2
Lawson Heights Eagles 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
Silverspring Bantam Boys B 2
Lakeridge Kings 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 12:45pm
Final
Thunder 0
APC Suns 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Sharp 1
Eagles 1
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Weiler 0
Warman Mini Boys Johnson 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
APC Apes 2
EACCA Jockims 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
Fairhaven Mini Boys 2
Lakeview Thunder 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
South Nutana Park Bantam Boys 0
Griffons 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
River Heights Midget Boys 2
Warriors 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 11:30am
Final
Spartans 2
Lakeridge Lakers 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
EACCA Badgers 2
Dundonald Mini Boys 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
River Heights Bantam Girls 0
Warman Bantam Girls 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
Lakeview Magic 2
EACCA Povhe Bantam 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
Silverwood Cheetahs 2
Fairhaven Bantam Girls 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
Dundonald Bantam Boys 2
EACCA Bulls 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
Warman Mini Boys Russell 2
Lawson Lakers Harms 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 10:15am
Final
Wildwood Wizards 0
ECP Bulls Midget Girls 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
Celtics 0
SFG Thunder 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
River Heights Bantam Boys 0
Lakeridge Spartans 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
Silverspring Luskey 0
APC Fury 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
Chaos 0
Holliston Rockets 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
Holliston Hurricanes 2
EACCA Midget Girls 0
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
Lawson Eagles 0
Attack 2
 
Saturday, January 18, 2014 @ 9:00am
Final
APC Storm 2
Avalon Attack BG 0
 
Sunday, January 12, 2014 @ 12:45pm
Final
Wildwood Wild Goats 0
ECP Bulls Juvenile Boys 2
 
Sunday, January 12, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Thunder 2
Titans 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 4:30pm
Final
River Heights Bantam Girls 2
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Kings 0
EACCA Povhe Bantam 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 3:15pm
Final
Holliston Hurricanes 2
Wildwood Wizards 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 3:15pm
Final
Warman Bantam Girls 0
APC Storm 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 3:15pm
Final
Dundonald Mini Boys 2
EACCA Weiler 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 3:15pm
Final
Lakeview Magic 2
EACCA Sharp 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 2:00pm
Final
SFG Thunder 2
Warman Mini Boys Johnson 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 2:00pm
Final
River Heights Bantam Boys 0
Silverspring Bantam Boys B 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lynx 0
Fairhaven Mini Girls 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Spartans 0
Eagles 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 2:00pm
Final
EACCA Midget Girls 0
ECP Bulls Midget Girls 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
North Battleford Vikings 0
Smash 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
EACCA Jockims 0
Lakeridge Bobcats 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
Warriors 0
EACCA Jets Povhe 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
Montgomery Heat 0
Lakeview Lakers 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
Lawson Lakers Harms 2
Lakeview Thunder 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
Celtics 0
EACCA Badgers 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 12:45pm
Final
Griffons 2
Attack 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
APC Apes 0
Holliston Rockets 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
Lawson Eagles 0
Dundonald Bantam Boys 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
Lakeridge Bulls 2
ECP Bulls Midget Boys 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Mini Girls 2
Thunder 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
Lawson Heights Eagles 2
APC Fury 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
Lawson Lakers Panasiak 0
Dundonald Bantam Boys C 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 11:30am
Final
EACCA Thunderbirds 2
Grizzlies 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
APC Suns 2
Dundonald Mini Girls 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
Lakeview Spurs 0
Eastview Magic 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
Dundonald Bantam Girls 3
Chaos 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
Silverspring Luskey 2
Fairhaven Mini Boys 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
SFG 0
Eastview Eagles 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
Montgomery Magic 2
South Nutana Park Bantam Boys 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 10:15am
Final
Silverwood Wolfpack 2
Spartans 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Warman Mini Boys Russell 0
Wildwood Wolves 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Warman Bantam Boys 2
Wildwood Wolverines 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Montgomery Greyhounds 0
River Heights Midget Boys 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeridge Lakers 0
EACCA Runnin Rebels 2
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Holliston Huskies Bantam 2
EACCA Bulls 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Lakeridge Rebels 2
South Nutana Park Mini Girls B 0
 
Saturday, January 11, 2014 @ 9:00am
Final
Power 0
Silverwood Cheetahs 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 4:30pm
Final
EACCA Runnin Rebels 2
Silverwood Wolfpack 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 3:15pm
Final
Wildwood Wolves 0
Silverspring Luskey 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 3:15pm
Final
Attack 0
Montgomery Magic 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 3:15pm
Final
Lakeridge Heat 0
Lakeridge Lakers 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 3:15pm
Final
Dundonald Bantam Boys 2
Holliston Huskies Bantam 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 2:00pm
Final
South Nutana Park Bantam Boys 0
Lawson Eagles 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 2:00pm
Final
EACCA Bulls 0
Griffons 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 2:00pm
Final
APC Fury 0
Warman Mini Boys Russell 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Lynx 0
EACCA Thunderbirds 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
River Heights Midget Boys 2
Lakeview Spurs 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
Lakeview Thunder 1
Lawson Heights Eagles 1
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
Holliston Jets 0
Lakeridge Thunder 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Mini Boys 2
Lawson Lakers Harms 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
Eastview Eagles 2
Montgomery Heat 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
Smash 0
Fairhaven Mini Girls 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
Holliston Rockets 2
Power 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 12:45pm
Final
EACCA Sharp 0
Lakeridge Spartans 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
ECP Bulls Mini Girls 0
APC Suns 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
Silverspring Bantam Boys B 0
Lakeview Magic 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
North Battleford Vikings 0
Grizzlies 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
Titans 0
Wildwood Wild Goats 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
EACCA Jets Povhe 2
Montgomery Greyhounds 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Boys C 0
Warman Bantam Boys 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
Celtics 0
Dundonald Mini Boys 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 11:30am
Final
Lakeridge Bobcats 1
APC Apes 1
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
Holliston Hurricanes 2
ECP Bulls Midget Girls 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
Warman Bantam Girls 1
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
ECP Bulls Midget Boys 0
Warriors 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
Wildwood Wolverines 2
SFG 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
Chaos 0
Silverwood Cheetahs 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
Warman Mini Boys Johnson 0
EACCA Badgers 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
South Nutana Park Mini Girls B 0
Thunder 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 10:15am
Final
Eagles 2
Lakeridge Kings 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
River Heights Bantam Girls 2
APC Storm 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
SFG Thunder 2
EACCA Weiler 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
Eastview Magic 2
Lakeridge Bulls 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
Lakeridge Rebels 0
Dundonald Mini Girls 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
Lakeview Lakers 0
Lawson Lakers Panasiak 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
Fairhaven Bantam Girls 0
Dundonald Bantam Girls 2
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
Wildwood Wizards 2
EACCA Midget Girls 0
 
Saturday, December 14, 2013 @ 9:00am
Final
EACCA Povhe Bantam 0
River Heights Bantam Boys 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 4:30pm
Final
River Heights Bantam Girls 2
Warman Bantam Girls 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 3:15pm
Final
APC Storm 2
Avalon Attack BG 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 3:15pm
Final
Eagles 0
Silverspring Bantam Boys B 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 3:15pm
Final
EACCA Jockims 0
Fairhaven Bantam Girls 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 3:15pm
Final
ECP Bulls Juvenile Boys 0
Titans 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 3:15pm
Final
EACCA Sharp 2
EACCA Povhe Bantam 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 3:15pm
Final
Dundonald Mini Boys 0
SFG Thunder 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 2:00pm
Final
Wildwood Wild Goats 2
Holliston Jets 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Spartans 0
Lakeview Magic 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 2:00pm
Final
Lakeridge Kings 0
River Heights Bantam Boys 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 2:00pm
Final
EACCA Badgers 2
EACCA Weiler 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 2:00pm
Final
APC Apes 1
Chaos 1
 
Saturday, December 7, 2013 @ 2:00pm
Final
Silverwood Wolfpack 2
Lakeridge Heat 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Spartans 0
EACCA Runnin Rebels 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Eastview Eagles 2
Dundonald Bantam Boys C 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Eastview Magic 1
EACCA Jets Povhe 1
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Holliston Huskies Bantam 0
Lawson Eagles 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Warman Mini Boys Johnson 0
Celtics 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Fairhaven Mini Boys 0
APC Fury 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 12:45pm
Final
Power 0
Lakeridge Bobcats 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Girls 2
Holliston Rockets 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
EACCA Thunderbirds 2
North Battleford Vikings 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
Lawson Heights Eagles 2
Warman Mini Boys Russell 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
Lawson Lakers Panasiak 0
Warman Bantam Boys 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
Dundonald Bantam Boys 2
Attack 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
Warriors 2
Montgomery Greyhounds 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 11:30am
Final
APC Suns 0
Lakeridge Rebels 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
EACCA Bulls 2
South Nutana Park Bantam Boys 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
Wildwood Wizards 2
ECP Bulls Midget Girls 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
Thunder 0
Dundonald Mini Girls 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
Lakeview Thunder 2
Wildwood Wolves 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
Fairhaven Mini Girls 2
Grizzlies 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
ECP Bulls Midget Boys 0
River Heights Midget Boys 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 10:15am
Final
Lakeview Lakers 0
Wildwood Wolverines 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
Smash 2
Lakeridge Lynx 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
Lawson Lakers Harms 2
Silverspring Luskey 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
Lakeridge Bulls 2
Lakeview Spurs 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
Montgomery Heat 0
SFG 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
Holliston Hurricanes 2
EACCA Midget Girls 0
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
Griffons 0
Montgomery Magic 2
 
Saturday, December 7, 2013 @ 9:00am
Final
South Nutana Park Mini Girls B 0
ECP Bulls Mini Girls 2